Cyfrowy domofon jednorodzinny z szyfratorem

Cyfrowy domofon jednorodzinny KEC-1P Mini jest wykonany ze stopu anodowanego aluminium – zarówno pudełko jak i płyta czołowa. Pudełko domofonu wykonane jest z jednego kawałka aluminium o grubości aż 3mm – nigdy nie wygnie się i nie ulegnie korozji. Dzięki materiałom najlepszej jakości i starannemu wykonaniu domofon jest odporny na warunki atmosferyczne i zachowuje nienaganny wygląd przez wiele lat.

Cyfrowy domofon jednorodzinny KEC-1P MINI posiada podświetlaną klawiaturę z zamkiem szyfrowym, co umożliwia otwieranie drzwi czterocyfrowym kodem. Do pamięci domofonu można wprowadzić 255 kodów. Domofon posiada zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów – po 3 błędnych próbach wprowadzenia kodu domofon zostaje zablokowany na 35 sekund.

Z posesji można wyjść za pomocą przycisku wyjścia – umieszcza się go wewnątrz posesji. Wciśnięcie przycisku zwalnia elektrozaczep na czas ok. 5 sekund, co umożliwia swobodne opuszczenie terenu posesji. W odróżnieniu od innych domofonów jednorodzinnych Radbit – domofon KEC-1P MINI jest domofonem cyfrowym, a instalacja jest trzyżyłowa. Domofon współpracuje z unifonami UCN. Z panelem domofonowym mogą współpracować jednocześnie 4 unifony podłączone równolegle. Wciśnięcie przycisku dzwonka w kasecie domofonowej spowoduje równoczesne dzwonienie wszystkich unifonów. Rozwiązanie to wybierane jest zazwyczaj przez Klientów, którzy mają rozległy lub piętrowy dom.

Domofon posiada specjalne okienko funkcyjne z diodami LED – jest to dodatkowa sygnalizacja stanu elektrozaczepu dla osób niesłyszących. Przyciski klawiatury oraz kształty cyfr są wyczuwalne pod palcami, co znacznie ułatwia obsługę osobom niewidomym i niedowidzącym. Dodatkowo każde wciśnięcie przycisku jest sygnalizowane dźwiękiem.

Domofon jest odporny na złe warunki atmosferyczne oraz wahania temperatur.

Aby zadzwonić do lokalu wystarczy na klawiaturze domofonu wcisnąć przycisk dzwonka – dzwonienie trwa tak długo, jak długo wciskany jest przycisk.

Płyta czołowa domofonu w wersji podtynkowej dostępna jest w dwóch rozmiarach:
wys. 135,2 mm x szer. 91,0 mm x głęb. 2,0 mm
oraz
wys. 145,2 mm x szer. 101,0 mm x głęb. 2,0 mm

Ma 2 mm grubości, co pozwala bardzo ładnie zlicować ją ze ścianą budynku. Niewielkie wymiary domofonu pozwalają wygodnie wpasować go nawet w niewielką przestrzeń.

Domofon jest również dostępny w wersji natynkowej.

Cyfrowy domofon jednorodzinny Radbit Mini to wygodne rozwiązanie dla wąskich słupków ogrodzeniowych, dla domków, w których lokatorzy potrzebują wygodnej kontroli dostępu.

Wszystkie domofony jednorodzinne Radbit można obejrzeć tutaj.

Tagged , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *