Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem KEC4 MINI

Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem KEC4 MINI  powstał z myślą o budynkach, gdzie nie ma wiele miejsca na montaż domofonu. Jego niewielkie wymiary pozwalają zamontować je w większości słupków bramowych. Domofon jest wykonany z anodowanego aluminium. Płyta czołowa ma 2mm grubości, a obudowa aż 3 mm grubości i jest wyprodukowana z jednego kawałka aluminium – dzięki temu nie ulegnie żadnym zniekształceniom. Klawiatura domofonu jest podświetlona energooszczędnymi diodami LED, co sprawia, że jest łatwa w obsłudze nawet w nocy.

Otwieranie drzwi

W pamięci domofonu można zapisać 254 kodów otwierających drzwi i jeden kod administratora. Kod administratora pozwala dokonać zmian związanych z programowaniem domofonu.

Cyfrowy domofon wielorodzinny KEC4 MINI posiada złącze, do którego można podłączyć przycisk zwierny – może być to zwykły przycisk dzwonkowy. Wciśnięcie go powoduje zwolnienie elektrozaczepu na czas ok. 5 sekund. Przycisk ten umieszcza się na terenie posesji, w miejscu niedostępnym z zewnątrz.

The gallery was not found!

Tylko 3-przewodowa magistrala

Z kasety wychodzą tylko 3 żyły (oprócz zasilania), do których równolegle dołączane są kolejne unifony. Współpracują z unifonami cyfrowymi trzyżyłowymi “radbit”. Sygnał wywołania przesyłany jest drogą cyfrową. Z kasety domofonowej wysyłany jest ciąg impulsów ściśle związany z wybranym przyciskiem lub numerem mieszkania. Sygnał ten dochodzi do wszystkich unifonów. Unifony są programowane. Ten unifon, który zdekoduje zaadresowany do niego sygnał, włącza generator wysyłający akustyczny sygnał dzwonienia. Każde użycie przycisku klawiatury potwierdzane jest sygnałami akustycznymi w głośniku kasety.

Programowanie unifonów cyfrowych

Aby unifon cyfrowy działał poprawnie, należy go zaprogramować na numer mieszkania. Programowanie odbywa się poprzez odpowiednie włożenie zworek na płytce elektroniki. Numer lokalu zamienia się na system dwójkowy i odpowiednio umieszcza zworki – na życzenie możemy zaprogramować unifony na odpowiednie numery lokali (bezpłatnie).

Otwieranie kilku wejść

Jeśli budynek posiada kilka wejść – dzięki zastosowaniu komutatora można przy każdym z nich zamontować taką kasetę. po naciśnięciu przycisku otwierania otworzą się tylko te drzwi, przy których stoi rozmówca. Rozmowa będzie słyszana tylko w kasecie, z której zadzwoniono.

Tagged , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *