Domofon 3-rodzinny z szyfratorem Modern

Domofon 3-rodzinny w podstawowej wersji umożliwia dzwonienie i rozmowę pomiędzy kasetą domofonową a trzema unifonami zamontowanymi w domu. Domofon BRA-3K Modern poza tymi podstawowymi funkcjami umożliwia otwieranie furtki kodem oraz nawiązanie połączenia wewnętrznego (interkomowego) pomiędzy dwoma unifonami.

Montaż domofonu - osiedle domków jednorodzinnych
Montaż domofonu – osiedle domków jednorodzinnych

Trzy przyciski wywoławcze, zamek szyfrowy i interkom pomiędzy dwoma lokalami to podstawowe cechy domofonu 3-rodzinnego Modern. Sprawdzona konstrukcja i doskonale dopasowane elementy a także wysoka jakość materiałów użytych do produkcji zapewni bezawaryjne działanie domofonu przez wiele lat. Domofon 3-rodzinny BRA-3K Mod posiada 4 diody LED sygnalizujące stan domofonu. Dzięki temu nawet osoby niesłyszące wiedzą, kiedy furtka jest otwarta.

Domofony Novum

Domofon 3-rodzinny – szyfrator

Szyfrator umożliwia otworzenie furtki za pomocą hasła. Można ich zaprogramować 254. Podświetlenie klawiatury przy użyciu energooszczędnych diód LED nie tylko zdecydowanie ułatwia obsługę domofony w nocy. Nadaje też całości elegancki, nowoczesny wygląd.

The gallery was not found!

Jakość

Domofony linii Modern mają płytę czołową oraz klawiaturę wykonane z anodowanego aluminium. Podświetlenie jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED. Domofon produkujemy w kolorze satynowym srebrnym oraz czarnym. Korpus klawiatury oraz korpusy przycisków są wykonane ze stopu anodowanego aluminium i bardzo trwałe. Nie wygną się ani nie odkształcą.

The gallery was not found!

Interkom

Interkom w podstawowej wersji można skonfigurować pomiędzy dwoma z trzech lokali. Jeśli w trakcie prowadzenia rozmowy pomiędzy unifonami ktoś zadzwoni z bramy, rozmowa wewnętrzna zostanie przerwana. Jeżeli niezbędna jest możliwość zestawiania połączenia interkomowego pomiędzy wszystkimi trzema lokalami, można tę funkcjonalność zrealizować podłączając dodatkowy moduł interkomu. Należy wtedy pamiętać, aby unifony miały odpowiednią ilość przycisków.

Ponadto w każdym z lokali można zamontować nawet 4 unifony (równolegle). Unifony podłączone równolegle dzwonią równocześnie, z każdego można otworzyć elektrozaczep furtki. Podłączenie równoległe unifonów znajduje swoje zastosowanie w rozległych lub piętrowych domach. Można wtedy jeden unifon zainstalować np. na parterze, drugi na piętrze.

Przycisk wyjścia

Tak jak i w innych kasetach domofonowych Radbit, również model trzyrodzinny posiada możliwość podłączenia przycisku wyjścia. Osoba wychodząca z terenu posesji może sama otworzyć furtkę specjalnym przyciskiem wyjścia. Elektrozaczep zwalaniany jest wtedy na 5 sekund. Pozwala to wyeliminować konieczność otwierania furtki wychodzącym z unifonu.

Przycisk do wychodzenia EXIT BUTTON
Przycisk do wychodzenia EXIT BUTTON

Montaż i programowanie

Domofon jest niezwykle prosty w montażu – wszystkie elementy łączy się za pomocą wtyczek i złącz śrubowych. Programowanie domofonu jest intuicyjne.

Domofon 3-rodzinny BRA-3K Modern można połączyć z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Domofony Novum

Tagged , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *