Domofon dwurodzinny z czytnikiem kart i interkomem Modern

Domofon dwurodzinny z czytnikiem kart zbliżeniowych znajduje swoje zastosowanie zarówno przy posesjach prywatnych, jak i pensjonatach, przedszkolach, szkołach. Karty zbliżeniowe działają z odległości ok 8-10 cm, nawet przez ubranie. Można wykonać na nich odpowiednie nadruki identyfikujące użytkownika karty.

Czytnik kart

Domofon wyposażony jest w czytnik bezdotykowych kart UNIQUE, służący do otwierania elektrozaczepu. Czytnik ten umieszczony jest za eleganckim, podświetlanym szyldem a wyraźnym oznaczeniem miejsca do którego należy zbliżyć kartę. Układ pozwala na wpisanie do pamięci 102 szt kart. Wszystkie operacje związane z wpisywaniem kart do pamięci i otwieraniem elektrozaczepu sygnalizowane są odpowiednimi dźwiękami w głośniku kasety.

Czytnik kart może pełnić dodatkową rolę informacyjną – znajduje się za podświetloną, a więc czytelną również w nocy szybką. Można umieścić tam adres lub nazwę firmy, nazwiska, instrukcję obsługi, godziny otwarcia obiektu lub dowolną inną informację.

Wszystkie elementy domofonu są doskonale spasowane, co przekłada się bezpośrednio na trwałość i bezawaryjne funkcjonowanie urządzenia przez wiele lat.

The gallery was not found!

Interkom

Domofon dwurodzinny z czytnikiem kart BRZ-2UQ Modern jest wyposażony w interkom – pozwala to na prowadzenie wewnętrznej rozmowy pomiędzy unifonami. Oprócz tego istnieje możliwość podpięcia dodatkowych słuchawek pod każde wywołanie (max 4 szt), co pozwala na zainstalowanie słuchawki w jednym budynku na parterze i piętrze, w drugim w np. recepcji i biurze. Aby można było korzystać z funkcjonalności interkomu, unifon musi być wyposażony w dwa przyciski.

Podświetlenie domofonu wykonane jest przy użyciu energooszczędnych diód LED i dostępne w wielu kolorach. Obudowa domofonu dostępna jest w dwóch kolorach. Pozwala to na dopasowanie kasety do elewacji lub ogrodzenia.

Domofon ma elegancką, nowoczesną stylistykę, podkreślaną przez płaskie, podświetlone przyciski wywoławcze.

Przycisk wyjścia

Aby wyeliminować konieczność otwierania drzwi każdej osobie opuszczającej teren posesji można podłączyć przycisk wyjścia – wciśnięcie przycisku pozwala na otworzenie drzwi wyjściowych od wewnątrz. Po czasie pięciu sekund elektrozaczep ponownie się zatrzaskuje.

Domofon dwurodzinny z czytnikiem – wyświetlacz

Domofony dwurodzinne BRA-2UQW Modern posiadają ponadto wyświetlacz LCD. Dzięki temu można przedstawić dodatkowe informacje w czytelnej formie w 4 liniach po 16 znaków. Na wyświetlaczu pojawiają się też informacje związane z obsługą i programowaniem kasety. Znacznie ułatwia to obsługę osobom niesłyszącym.

W wersji bez wyświetlacza domofon dwurodzinny z czytnikiem posiada 4 diody LED. Stan elektrozaczepu jest sygnalizowany przez zaświecenie odpowiedniej diody.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *