Domofon dwurodzinny z interkomem i czytnikiem Dallas

Domofon dwurodzinny umożliwia nawiązanie połączenia głosowego z dwoma unifonami. Interkom pozwala na nawiązanie połączenia wewnętrznego pomiędzy poszczególnymi unifonami. Niektóre z naszych domofonów mają interkom wbudowany w swoją elektronikę, inne współpracują z zewnętrznym modułem interkomu. W obu przypadkach, aby można było korzystać z funkcji interkomu, unifon musi mieć odpowiednią ilość przycisków. Jeden do otwierania furtki, drugi do dzwonienia do drugiego unifonu. Jeżeli w planach jest również otwieranie bramy z unifonu, unifon musi mieć dodatkowo trzeci przycisk.

Wśród domofonów dwurodzinnych z interkomem posiadamy domofony z szyfratorem, czytnikiem pastylek Dallas lub czytnikiem kart zbliżeniowych RFID.

Domofon dwurodzinny z interkomem i czytnikiem pastylek – kluczy elektronicznych to doskonałe rozwiązanie dla domów, pensjonatów, szkół i przedszkoli. Aby otworzyć drzwi wystarczy przyłożyć pastylkę do czytnika.

The gallery was not found!

Jakość

Domofon jest wykonany z anodowanego aluminium, co zapewnia piękny wygląd przez wiele lat. Materiały użyte do produkcji są wysokiej jakości – dzięki temu domofon działa bezawaryjnie – nie będzie trzeba go wymieniać przez wiele lat. Czytnik pamięci Dallas jest metalowy, chromowany i podświetlony, więc otworzenie drzwi nawet w ciemnościach nie jest żadnym problemem.. Jest skonstruowany tak, że łatwo w niego trafić. Domofon jest zabezpieczony przed deszczem i śniegiem, doskonale działa zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach.

Domofon ma nowoczesny i oryginalny design, co zdecydowanie wyróżnia go wśród dostępnej oferty i sprawia, że ze zwykłego urządzenia staje się ozdobą budynku.

The gallery was not found!

Interkom

Domofon posiada wbudowaną funkcję interkomu – umożliwia to nawiązanie połączenia pomiędzy dwoma unifonami. Należy pamiętać, aby unifony miały odpowiednią liczbę przycisków.

Pod każdy przycisk wywołania domofonu można podłączyć do 4 słuchawek – będą dzwoniły równocześnie. Zwiększa to znacznie funkcjonalność systemu domofonowego. To rozwiązanie znajduje swoje zastosowanie w np. piętrowych lub rozległych domach, w firmach i pensjonatach.

Otwieranie drzwi

Drzwi można otworzyć przy pomocy specjalnych kluczy elektronicznych. W jednym urządzeniu można zapisać 85 kluczy otwierających drzwi. Bezpieczeństwo osiągnięto dzięki unikalnemu, 64-bitowemu hasłu. Daje to18446744073709551616 kombinacji – można wyprodukować 18 trylionów kluczy, i żaden się nie powtórzy.

Wszystkie operacje związane z programowaniem pastylek i otwieraniem elektrozaczepu sygnalizowane są odpowiednimi dźwiękami w głośniku kasety i zmianą koloru świecenia czytnika.

Przycisk wyjścia

Domofon posiada specjalne złącze, do którego można podłączyć przycisk wyjścia. Wystarczy go przycisnąć, aby elektrozaczep zwolnił się na 5 sekund. Na życzenie możemy ten czas zmienić, jednakże wieloletnie doświadczenie pokazuje, że jest to czas wystarczający w większości przypadków.

Przycisk do wychodzenia EXIT BUTTON
Przycisk do wychodzenia EXIT BUTTON

Domofon dwurodzinny z interkomem i czytnikiem – wyświetlacz

Domofon dwurodzinny z interkomem i czytnikiem występuje w wersji z wyświetlaczem lub bez. Czytnik zmienia kolor po przyłożeniu pastylki, wiadomo więc, kiedy elektrozaczep jest otwarty. Na wyświetlaczu domofonu pojawiają się komunikaty dotyczące obsługi domofonu, dzięki czemu osoby niesłyszące mogą go z łatwością obsłużyć. Otwarcie furtki jest sygnalizowane komunikatem <<<OTWARTE ZAPRASZAM>>>. Komunikat możemy dostosować według preferencji Klienta. Ponadto na wyświetlaczu możemy umieścić dowolny inny komunikat – 4 linie po 16 znaków. Może być to nazwa ulicy i numer domu lub inny dodatkowy komunikat dla gości.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *