Domofon dwurodzinny z szyfratorem Novum

Domofon dwurodzinny posiada dwa oddzielne przyciski wywoławcze. Najczęściej jest montowany na posesjach z dwoma oddzielnymi domami. Domofony dwurodzinne mogą posiadać również moduł kontroli dostępu, czyli klawiaturę lub czytnik pastylek / kart. Moduł kontroli dostępu pozwala na otwieranie furtki bez użycia tradycyjnego klucza, za pomocą kodu, pastylki dotykowej lub karty zbliżeniowej.

Domofony dwurodzinne z szyfratorem linii NOVUM mogą być przeznaczone do montażu podtynkowego lub natynkowego. Mają nowoczesny design i są bardzo ergonomiczne.

Pięknie wykonana klawiatura pełni rolę zamka szyfrowego – pozwala na otworzenie drzwi czterocyfrowym kodem. W domofonie można zapisać 254 kody użytkownika i 1 kod administratora. Każdy z użytkowników może posługiwać się własnym. W razie potrzeby każdy z kodów można z łatwością zmienić. Otwieranie drzwi odbywa się przez wpisanie czterocyfrowego kodu. Po wpisaniu po raz trzeci pod rząd błędnego kodu domofon zostaje zablokowany na 35 sekund.

Dostępna jest również wersja ze sterowaniem furtką i bramą – można przydzielić takie same lub różne kody do otwierania furtki i bramy.

The gallery was not found!

Kształty cyfr szyfratora są delikatnie wyczuwalne pod palcami, dzięki czemu domofon jest przyjazny w obsłudze dla osób niedowidzących. Domofon posiada akustyczną sygnalizację stanu domofonu zarówno w czasie programowania, jak i zwykłej obsługi. Ponadto stan domofonu jest sygnalizowany energooszczędnymi diodami LED, dzięki czemu osoby niesłyszące wiedzą, kiedy otworzyć furtkę.

Do domofonu można podłączyć przycisk – kluczyk, tzw. EXIT BUTTON, który umożliwia swobodne wyjście z terenu posesji. Przycisk ten naciska się przy wychodzeniu, a furtka zostaje odblokowana na 5 sekund. Na życzenie Klienta czas ten możemy wydłużyć do 15 sekund.

Domofon dwurodzinny z szyfratorem – wykonanie

Domofon dwurodzinny Novum jest wykonany z materiałów świetnej jakości i wykonany z niezwykłą dokładnością. Dzięki temu domofony te działają bezawaryjnie. Anodowane aluminium jest łatwe w pielęgnacji i niezwykle trwałe. Obudowa jest wykonana z jednego kawałka aluminium, dzięki czemu nigdy się nie wygnie i nie zniekształci. Elektronika jest zamknięta w module i zabezpieczona przed działaniem wilgoci. Domofon posiada uszczelki i kanaliki odwadniające. Płyta czołowa domofonu oraz czoła przycisków są również wykonane z anodowanego aluminium. Przyciski nie wytrą się i będą tak samo dobrze widoczne nawet po wielu latach.

Domofon dwurodzinny Novum BZ-2P nie posiada interkomu, ale współpracuje z modułem interkomu.

Domofon produkujemy w kilku kolorach. Dzięki temu urządzenie można dopasować do elewacji i ogrodzenia.

Do domofonu można podpiąć do 4 unifonów dla każdego lokalu – będą dzwoniły równocześnie. Jest to duże ułatwienie w piętrowym/rozległym domu.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *