Domofon jednorodzinny z czytnikiem Dallas Modern

Domofon jednorodzinny z czytnikiem Dallas to ceniona alternatywa dla domofonów z szyfratorem. Kiedy domofon z szyfratorem jest dobrym wyborem, można przeczytać tutaj, często istnieją okoliczności, które przeważają na korzyść domofonu z czytnikiem. Domofon z czytnikiem sprawdza się w pensjonatach, hotelach, przedszkolach oraz wszędzie tam, gdzie użytkownicy nie chcą zapamiętywać kodu ani używać tradycyjnego klucza.

Domofony jednorodzinne z czytnikiem Dallas produkujemy w wersji natynkowej i podtynkowej, również z opcją sterowania bramą wjazdową, pełną ofertę domofonów jednorodzinnych z czytnikiem Dallas można zobaczyć tutaj.

The gallery was not found!

Domofon jednorodzinny z czytnikiem kluczy elektronicznych Dallas zapewnia wygodną i nowoczesną kontrolę dostępu.

Domofony z czytnikiem linia MODERN

Płyta czołowa domofonu wykonana jest z grubego (2mm), anodowanego aluminium oraz podświetlona. Przycisk wywoławczy oraz szyld na nazwisko również są podświetlone energooszczędnymi diodami LED.

Kompatybilność

Domofon jednorodzinny z czytnikiem współpracuje z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

The gallery was not found!
Domofony jednorodzinne Radbit współpracują z komutatorem. Pozwala to na stworzenie bardziej skomplikowanego systemu domofonowego obsługującego do 6 wejść.

Otwieranie drzwi – dotykowy klucz elektroniczny

Drzwi można otworzyć przy pomocy specjalnych kluczy elektronicznych. W jednym urządzeniu można zapisać 85 kluczy otwierających drzwi. Bezpieczeństwo osiągnięto dzięki 64-bitowemu hasłu. Daje to18446744073709551616 kombinacji – można wyprodukować 18 trylionów kluczy, i żaden się nie powtórzy.

Wszystkie operacje związane z programowaniem pastylek i otwieraniem elektrozaczepu sygnalizowane są odpowiednimi dźwiękami w głośniku kasety i zmianą koloru świecenia czytnika kluczy elektronicznych.

Bramofon posiada specjalne złącze (EXIT BUTTON), do którego można podłączyć wewnętrzny przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji.

Domofon jednorodzinny z czytnikiem kluczy elektronicznych BRA-1D MOD

Posiada jeden podświetlany przycisk wywoławczy z szyldem na nazwisko oraz chromowany czytnik kluczy elektronicznych. Otwarcie elektrozaczepu jest sygnalizowane zmianą koloru świecenia czytnika na zielony.

Domofon jednorodzinny z czytnikiem kluczy elektronicznych BRA-1DW MOD

Domofon dodatkowo posiada dwuliniowy wyświetlacz LCD. Na wyświetlaczu można wpisać dowolny komunikat – do dyspozycji są 4 linie po 16 znaków.

Zielona 169A 
   Wroclaw
Studio urody
   DAYSPA
 Ania i Jarek 
    Witamy

Na wyświetlaczu wyświetlane są również wszelkie komunikaty związane z obsługą i programowaniem kasety. Wyświetlacz pozwala bezproblemowo obsługiwać domofon osobom niesłyszącym – w momencie otwarcia drzwi na wyświetlaczu pojawia się napis <<< OTWARTE ZAPRASZAM >>>

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *