Domofon jednorodzinny z szyfratorem NOVUM

Domofony w tej wersji nie są już produkowane. Zapraszamy do obejrzenia domofonów w nowej wersji, również z unifonem głośnomówiącym.

 

Domofon jednorodzinny z szyfratorem Novum jest niezwykle trwały. Elegancka stylistyka domofonu została osiągnięta dzięki nowej, smukłej obudowie oraz pięknie wykonanej klawiaturze. Doskonałe dopasowanie wszystkich elementów oraz użycie materiałów najlepszej jakości zapewni bezawaryjne działanie i nienaganny wygląd domofonu przez wiele lat.

 

Domofon z szyfratorem Radbit Novum2
Domofon z szyfratorem Radbit Novum

Aluminiowe przyciski klawiatury są umieszczone w jednej płaszczyźnie z powierzchnią panelu. Brak wystających elementów sprawia, że domofon jest mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie kształt cyfr jest wyczuwalny pod palcami – umożliwia to znacznie wygodniejszą obsługę osobom niedowidzącym, a podświetlenie energooszczędnymi diodami LED pozwala na swobodną obsługę sprzętu nawet w nocy. Elektronika domofonu jest zabezpieczona przed zamakaniem i zamknięta w szczelnym module. Domofon posiada również uszczelki i kanaliki odwadniające.

Domofon jednorodzinny z szyfratorem Novum jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych – można dopasować do elewacji lub ogrodzenia tak, aby tworzył spójną i elegancką całość.

Do pamięci domofonu można wprowadzić 254 kody użytkowników i jeden kod administratora. Otwieranie drzwi odbywa się za pomocą kodu. Stan elektrozaczepu jest sygnalizowany kolorowymi diodami LED – dzięki temu osoby niesłyszące wiedzą, kiedy można otworzyć furtkę. Ponad to domofon posiada możliwość podłączenia przycisku wyjścia – naciśniecie go przy wychodzeniu z posesji zwalnia elektrozaczep na czas 5 sekund. Czas ten możemy dostosować według życzenia Klienta w zakresie 3-15 sekund.

Domofon jest w całości wyprodukowany w Polsce, więc zawsze jest dostępny zarówno serwis jak i pomoc techniczna.

Domofon współpracuje z unifonami analogowymi w systemie (3+1), (4+1).

Tagged , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *