Domofon retro – dla hoteli, pensjonatów, kamienic

W dzisiejszym świecie wszystko jest nowoczesne – płaskie ekrany, smukłe telefony, nowoczesne domofony. Czasami jednak potrzeba jest czegoś więcej. Trochę klasyki. Uniwersalnego piękna. Sprzętu, którego wygląd będzie harmonizował z wyglądem zabytkowej kamienicy, eleganckiego hotelu, klimatycznego pensjonatu.

Taki właśnie domofon w stylu retro został zaprojektowany dla hotelu Sir Savigny w Berlinie.

Domofony stylizowane podkreślają indywidualny charakter obiektu. Płyta czołowa domofonu jest wykonana z mosiądzu i ozdobiona indywidualnym grawerem. Na czołówce domofonu możemy wygrawerować nazwę hotelu, ulicy lub nawet logo.

Przycisk wywołania jest delikatnie podświetlony białymi diodami LED, całość wygląda niezwykle elegancko.

Wyjątkowe wzornictwo domofonu nadaje niepowtarzalny charakter otoczeniu, dokładność i jakość wykonania zapewniają niezawodność na lata. Mosiądz, z którego wykonana jest płyta czołowa domofonu jest trwały i odporny na korozję. Wraz z upływem lat nabiera indywidualnego wyglądu. Elegancki wzór i łagodne linie tworzą produkt jedyny w swoim rodzaju, spełniający najwyższe wymagania reprezentacyjne.

Domofon retro to produkt wykonywany według indywidualnych preferencji Klienta. Jest to niepowtarzalny produkt dla domów, hoteli i pensjonatów. Wykonujemy również tablice adresowe, piktogramy i breloki do kluczy w tym samym stylu, co składa się na niepowtarzalny klimat i elegancję budynku.

Zapraszamy również do obejrzenia domofonu do kamienicy wykonanego z anodowanego aluminium i stylizowanego tak, aby idealnie pasował do charakteru Starego Rynku.

Tagged , , ,

4 thoughts on “Domofon retro – dla hoteli, pensjonatów, kamienic

  1. Piękne wyroby z duszą są zawsze poszukiwane. Mam nadzieję, że domofony prezentowane tutaj znajdą nabywców. Życzę powodzenia i gratuluję pomysłu.

  2. Podoba mi się taki styl 🙂 Myślę, że domofony będą cieszyć się powodzenie, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych.

  3. Świetne, stary wygląd w połączeniu w nową technologią LED. Podoba mi się i z pewnością świetnie się sprawdzi w klimacie starych kamienic.

  4. Odrobina klasyki w nowoczesnym świecie zawsze się przydaje 🙂 Piękny ten domofon 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *