Domofon trzyrodzinny z czytnikiem Dallas i interkomem

Domofon trzyrodzinny z linii Modern to wygodne rozwiązanie – pozwala na otwieranie drzwi za pomocą pastylki dotykowej Dallas. Domofon posiada trzy przyciski wywoławcze oraz podświetlane szyldy na nazwiska. Oświetlenie jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED. Interkom działa pomiędzy dwoma z trzech unifonów.

Domofon trzyrodzinny BRA-3D Modern wyposażony jest w metalowy, chromowany i podświetlany czytnik pamięci „DALLAS”, służący do otwierania elektrozaczepu. Układ pozwala na wpisanie do pamięci 85 szt pastylek. Wszystkie operacje związane z programowaniem pastylek i otwieraniem elektrozaczepu sygnalizowane są odpowiednimi dźwiękami w głośniku kasety i zmianą koloru świecenia czytnika. Otwarcie drzwi jest również sygnalizowane zmianą koloru świecenia czytnika, dzięki czemu domofon jest przyjazny w obsłudze dla osób niesłyszących. Czytnik sygnalizuje:

  • stan aktywności
  • otwarcie zamka
  • stan programowania
The gallery was not found!

Domofon ma sprawdzoną, trwałą konstrukcję i jest zabezpieczony przed opadami atmosferycznymi. Drzwi otwiera się przykładając pastylkę do czytnika. Czytnik jest podświetlony, więc domofon jest łatwy w obsłudze nawet w nocy. Do domofonu można podłączyć tzw. „Exit Button„, czyli przycisk, który jest wykorzystywany do wychodzenia z posesji bez użycia kluczy. Po wciśnięciu przycisku elektrozaczep jest zwalniany na 5 sekund – można wtedy otworzyć furtkę i swobodnie opuścić teren posesji.

Domofon trzyrodzinny z czytnikiem Dallas jest również dostępny w wersji z wyświetlaczem. Wyświetlacz LCD jest pomocny przy programowaniu i codziennej obsłudze kasety szczególnie dla osób niesłyszących. Na wyświetlacz wpisujemy dowolny, wybrany przez Klienta komunikat – do dyspozycji są aż 4 linie po 16 znaków. Mogą być to imiona mieszkańców, nazwa ulicy i numer domu, nazwa firmy, lub inny komunikat powitalny.

Domofony trzyrodzinne produkujemy również w wersji natynkowej, z możliwością sterowania bramą i furtką.

Domofony Novum

Powiązane artykuły

[wp_show_posts id=”1774″]

Tagged , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *