Domofony dla Spółdzielni Mieszkaniowych

Domofony od producenta

Jesteśmy producentem domofonów i bramofonów cyfrowych i cyfrowo – analogowych. Funkcjonujemy na rynku od czerwca 1987 roku.

Dzięki doskonałej jakości i profesjonalnym rozwiązaniom znajdujemy się w czołówce producentów domofonów. Dostarczamy również rozwiązania w zakresie systemów kontroli dostępu jak i monitoringu systemów domofonowych. Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe na potrzeby:

  • klientów indywidualnych,
  • Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych
  • Deweloperów

w pojedynczych budynkach, blokach i osiedlach. Wykonujemy instalacje od podstaw, na istniejącym okablowaniu, modernizujemy lub wymieniamy istniejące systemy. W naszej ofercie znajdą Państwo domofony jedno i wieloabonentowe, obsługujące jedno lub wiele wejść. Prowadzimy również bezpłatne szkolenia dla instalatorów, oraz zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

Projektując instalacje domofonowe opieramy się na urządzeniach własnej produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie w dowolnej chwili i dowolnym czasie zapewnić pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dysponujemy wszystkimi częściami zamiennymi i całymi podzespołami zarówno elektronicznymi (płytki elektroniki itp.) jak i mechanicznymi (obudowy, podzespoły z pleksy, płyty czołowe, przyciski, kompletne moduły oświetlenia itp.).

Obecnie opracowanych zostało wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych, zarówno do unifonów cyfrowych jak i analogowych. W kasetach wprowadzone zostały czytniki pamięci „DALLAS”, czytniki zbliżeniowych kart UNIQUE, zastosowano wyświetlacze LCD, a konstrukcje oparto na układach mikroprocesorowych. W nowych kasetach wprowadzono konstrukcję modułową, dzięki czemu uzyskano dużą elastyczność w dostosowaniu produktów do wymogów klientów.

Więcej o domofonach dla Spółdzielni Mieszkaniowych i Deweloperów przeczytasz tutaj.

 

 

Tagged , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *