Domofony trzyrodzinne

Domofony trzyrodzinne produkujemy w kilku wersjach: bez kontroli dostępu, z szyfratorem, pastylkami lub kartami, w wersji natynkowej i podtynkowej. Domofony trzyrodzinne mogą posiadać osobne przyciski wywoławcze dla każdego lokalu lub można je potraktować jak domofony wielorodzinne – z cyfrowym wybieraniem numeru lokalu, bez oddzielnych przycisków wywoławczych.

Wszystkie domofony trzyrodzinne można obejrzeć tutaj.

Domofon trzyrodzinny bez kontroli dostępu

Domofon trzyrodzinny bez kontroli dostępu zapewnia podstawowy poziom zabezpieczeń. Pozwala na dzwonienie do lokalu, prowadzenie rozmowy oraz otworzenie furtki z unifonu. Aby wejść na teren posesji trzeba poczekać, aż ktoś zwolni elektrozaczep (za pomocą przycisku unifonu), lub użyć tradycyjnego klucza. Domofony tego typu to seria BM-3P MINI. Domofony te mają wandaloodporną obudowę wykonaną ze stopu aluminium poddanego procesowi anodowania – są bardzo trwałe i bezawaryjne. Posiadają regulację jasności świecenia i współpracują z modułem interkomu. Oświetlenie jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED.

Domofon trzyrodzinny z kontrolą dostępu

Druga grupa domofonów trzyrodzinnych to domofony z kontrolą dostępu. Pozwalają nie tylko na dzwonienie do lokalu i prowadzenie rozmowy, ale umożliwiają również otwieranie drzwi za pomocą kodu, pastylki dotykowej lub karty zbliżeniowej RFID. Niektóre modele mogą sterować dwoma wejściami (furtka i brama). Wszystkie współpracują z komutatorem i modułem interkomu. Posiadają również funkcję EXIT BUTTON.

Funkcja kontroli dostępu umożliwia otwieranie drzwi bez użycia tradycyjnego klucza, a funkcja wyjścia pozwala na swobodne opuszczenie terenu posesji gdy z obu stron furtki zamontowana jest gałkoklamka.

Domofon trzyrodzinny domofonem wielorodzinnym

Inną opcją jest potraktowanie domofonu trzyrodzinnego już jak domofonu wielorodzinnego – różnica polega tylko na tym, że lokatorzy nie mają oddzielnych przycisków wywoławczych. Do lokalu dzwoni się wybierając na klawiaturze jego numer i wciskając przycisk dzwonka lub gwiazdki, czyli analogicznie do domofonów montowanych przy klatkach.

Wszystkie domofony wielorodzinne można obejrzeć tutaj.

Tagged ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *