Domofony z zamkiem szyfrowym – otwieranie kodem

Domofon z zamkiem szyfrowym pozwala na otworzenie drzwi kodem – dość szukania kluczy w torebce 😉 Wystarczy wpisać 4-cyfrowy kod, aby elektrozaczep został zwolniony. Otwieranie drzwi za pomocą kodu to rozwiązanie niezwykle wygodne, stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i wielorodzinnym. Standardowo do pamięci naszych domofonów można wpisać 254 kody otwierające drzwi oraz jeden kod administratora . Kod administratora pozwala na zarządzanie kodami użytkowników (zmiana / usunięcie kodu).

Klawiatura domofonu jest podświetlona, co znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia również w nocy. Czoła przycisków są wykonane z anodowanego aluminium, odpornego na warunki atmosferyczne. Jest niemalże zlicowana z płytą czołową domofonu, co czyni ją bardziej odporną również na uszkodzenia mechaniczne. Równocześnie kształty cyfr są delikatnie wyczuwalne pod palcami, dzięki czemu osoby słabowidzące mogą ją obsłużyć bez większego problemu.

Oświetlenie szyfratora jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED i dostępne w pięciu kolorach – eleganckie białe, chłodne niebieskie, ciepłe bursztynowe lub niestandardowe – czerwone i zielone.

Niektóre z modeli domofonów posiadają wbudowaną obsługę otwierania dwóch bram, przy czym można oddzielnie nadać uprawnienia użytkownikom do otwierania wejścia nr 1, nr 2 lub obu równocześnie.

Tagged ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *