Kontrola dostępu szyfrator Modern

Kontrola dostępu szyfrator  jest przystosowany do montażu podtynkowego. Ma wyraźnie podświetloną klawiaturę, dzięki czemu można z niego wygodnie korzystać nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Do sterownika można wprowadzić 254 kody. Kody programuje się i zmienia za pomocą kodu administratora.

Płyta czołowa sterownika jest wykonana z anodowanego aluminium o grubości 2mm. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Stan urządzenia jest sygnalizowany diodami LED umieszczonymi za szybką z mlecznej pleksy.

The gallery was not found!

Kontrola dostępu szyfrator Modern posiada specjalne złącze do przyłączenia przycisku zwiernego, za pomocą którego można będzie otwierać elektrozaczep przy wychodzeniu z posesji. Cała elektronika znajduje się na jednej płytce, a wszystkimi funkcjami zarządza mikroprocesor.

Kontrola dostępu – sterownik z szyfratorem i wyświetlaczem

Sterownik kontroli dostępu jest produkowany również w wersji z wyświetlaczem LCD. Jest to dwuliniowy, czytelny wyświetlacz, wyświetlane są na nim wszelkie komunikaty ułatwiające obsługę i programowanie. Może również wyświetlać informacje dodatkowe, np. nazwa firmy, numer magazynu, telefon serwisowy.

Kontrola dostępu – otwieranie drugiego wejścia

Sterownik w wersji ZSW DP posiada dodatkowy przekaźnik, który może sterować drugim wejściem lub dowolnym innym urządzeniem. Wyposażony został w dodatkowy przekaźnik, którego zestyk zwierny izolowany jest od pozostałej części elektroniki. Po wybraniu hasła do otwierania elektrozaczepu, na wyświetlaczu wyświetli się pytanie, który elektrozaczep otworzyć: zamek 1, czy zamek 2. Uprawnienia do otwierania elektrozaczepów nadawane są przez administratora w czasie programowania sterownika. Administrator w zależności od potrzeb może nadać poszczególnym użytkownikom uprawnienia do otwierania tylko elektrozaczepu nr 1, lub tylko elektrozaczepu nr 2, lub do obu elektrozaczepów.

Tagged , ,

2 thoughts on “Kontrola dostępu szyfrator Modern

  1. Czy można w nim zmieniać pojedyncze kody czy trzeba wszystko?

    1. Jak najbardziej można pojedynczo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *