Oświetlenie schodowe LED

Oświetlenie natynkowe i podtynkowe – schody, podbitka, ogród

Oświetlenie jest jednym z ważniejszych elementów naszego otoczenia. Dobrze dobrane nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję – jest również niebanalną i wyjątkową ozdobą domu. Oświetlenie schodowe LED naszej produkcji są wykonane z anodowanego aluminium i mlecznej pleksy. Dają delikatne, rozproszone światło i działają w trzech trybach:
jasnym, nocnym oraz mieszanym. Tryb nocny pozwala na łagodne oświetlenie schodów i ciągów komunikacyjnych. Nie przeszkadza podczas snu a równocześnie umożliwia bezpieczne dotarcie do schodów lub łazienki.

Oświetlenie produkujemy w wersji natynkowej oraz podtynkowej. Lampki LED świetnie sprawdzają się jako oświetlenie schodów, podbitki oraz wszelkich ciągów komunikacyjnych.

 

The gallery was not found!

Oświetlenie schodowe LED tworzy przyjazny klimat w domu, zapewnia bezpieczeństwo domownikom. Lampki mogą być zamontowane w puszkach instalacyjnych lub natynkowo. W standardzie dostępne są w kolorze białym i niebieskim – można swobodnie zmieniać rodzaj oświetlenia. Białe oświetlenie jest jaśniejsze, natomiast oświetlenie w kolorze niebieskim jest delikatne, zużywa minimum prądu i jest odpowiednie dla oświetlenia ciągów komunikacyjnych w nocy – nie przeszkadza we śnie, a równocześnie umożliwia bezpieczne poruszanie się po domu.

Oświetlenie schodowe LED ma niepowtarzalny design – dostępne jest w sześciu wspaniałych wzorach.

Lampki należy podłączyć pod zasilacz 5V – 12V, napięcie stałe.

Światło białe: 55mA, 0,7W

Światło niebieskie: 7mA, 0,1W

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *