Domofon dla kamienicy

W pięknym stylu retro

W stylu retro

Głównym wymogiem było, aby wygląd kasety domofonowej pasował do klimatu otoczenia – pięknych lamp ulicznych oraz pobliskich kamienic.

Opisy lokali

Domofon musiał mieć miejsce na opisy lokali, ponieważ w kamienicy znajdują się lokale usługowe. Dzięki podświetlanej liście zawsze wiadomo, gdzie zadzwonić.

Klucze elektroniczne

Mieszkańcy chcieli mieć możliwość wygodnego otwierania drzwi za pomocą kluczy elektronicznych. W kasetę został wbudowany czytnik pastylek Dallas

Indywidualny projekt

Do kamienicy domofon idealny… W stylu retro, z opisową, podświetlaną listą lokali oraz czytnikiem kluczy elektronicznych.

Tutaj domofon został wykonany z anodowanego aluminium, nie mosiądzu, co obniżyło koszty produkcji. Aluminium może być również poanodowane na kolor przypominający miedziany. Układ płyty czołowej pozwolił na znalezienie miejsca zarówno na szyldy z opisem lokali jak i na czytnik Dallas.

Zastosowanie czytnika kluczy elektronicznych jest jak najbardziej uzasadnione. Jeżeli wiele osób wiele razy dziennie używa klucza tradycyjnego, wkładka w zamku zużywa się szybciej. Czytnik kluczy Dallas pozwala na wyeliminowanie tego problemu.

Oprócz domofonów w stylu retro, wykonanych z anodowanego aluminium, wykonujemy również domofony z mosiądzu, według indywidualnego zamówienia. Domofon może posiadać grawer:

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat domofonów w stylu retro, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 533-577-355