Programowanie domofonu

Programowanie domofonu Radbit jest proste, szczegóły dotyczące ustawiania haseł, zapisywania kart lub pastylek dostępne są w instrukcjach. Jeśli jednak powstaną jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – chętnie pomożemy.

Zawsze należy pamiętać, aby w domofonach z zamkiem szyfrowym po montażu zmienić domyślne hasło administratora. Pozostawienie domyślnego kodu administratora może generować wiele problemów, ponieważ kody lokatorskie mogą być wtedy dowolnie zmienione lub skasowane przez niepowołaną osobę. W domofonach Radbit kod administratora Instalator ustawia samodzielnie, tak więc nasi Klienci nie są narażeni na dodatkowe opłaty z tytułu zresetowania kodów lub zmiany kodu administratora.

W domofonach z obsługą kart lub pastylek pierwsza wprowadzona do pamięci karta/pastylka staje się tzw. masterem i pozwala na wprowadzanie następnych kart/pastylek.

W domofonach cyfrowych z wyświetlaczem można skorzystać z asystenta programowania. Kasety cyfrowe współpracują z unifonami cyfrowymi. Unifony cyfrowe należy ustawić na odpowiedni numer mieszkania poprzez włożenie zworek na płytce elektroniki unifonu.

Kaseta domofonowa podczas dzwonienia do lokatora pokazuje na wyświetlaczu, które zworki należy włożyć, aby unifon został poprawnie zaprogramowany. Po zmianie hasła administratora z domyślnego (0000) na inne, asystent zostaje automatycznie wyłączony i na wyświetlaczu przestają wyświetlać się numery zworek.

Szczegóły dotyczące programowania unifonu cyfrowego dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *