O nas

Bezawaryjna klawiatura

1/4 milimetra to miara. Miara naszej tolerancji.

1/4 milimetra to to, co nas wyróżnia.

1/4 milimetra gwarantuje, że każda część będzie pasować idealnie.

Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu. Na papierze milimetrowym. Z ołówkiem w ręku. Wszystkie algorytmy były dopracowane, każde „dopóki” i „jeżeli” miało swoje miejsce. Każda odległość między elementami została skrupulatnie wyliczona. Wtedy – na papierze.

Potem przyszedł czas domofonów cyfrowych i procesorów. W latach osiemdziesiątych byliśmy pierwsi na rynku.

Dziś wciąż ulepszamy i modernizujemy nasze produkty. Sprawniej i szybciej. Ale o dokładność dbamy tak samo.

Zależy nam na tym, bo wiemy, że domofon ma służyć przez lata. Nie tylko dziś i za rok. Chcemy, żeby był wizytówką każdego domu. Taką, którą mogą się pochwalić nie tylko Mieszkańcy ale i my.

Bo nie ma nic przyjemniejszego niż usłyszeć od Klienta: proszę mi coś zaproponować, mieliśmy Państwa domofon ponad 20 lat, pozostajemy przy Państwa firmie, bo sprzęt się sprawdził. Chcemy po prostu nowszy model.

 

Jacek W.
Firma Radbit jest to najsolidniejsza firma z jaką się spotkałem. Bardzo dobry kontakt,wspaniałe doradztwo odnośnie wszelkiego typu spraw związanych z domofonami, niezawodne i bardzo dobre domofony. W razie jakichkolwiek problemów nawet pogwarancyjnych nigdy nie zostaniesz odprawiony „z kwitkiem” – jako niechciany klient, Same pozytywy. Więcej takich firm.
matkahrabiny
Każdy ma domofon. Nie każdy wie, że może mieć coś więcej niz biala plastikowa słuchawka.
Piotr M.
Jak dla mnie obsługa i doradztwo to jedna z najważniejszych rzeczy w transakcjach internetowych a te aspekty zostały tutaj spełnione na poziomie satysfakcjonującym.
Marcin P.
Bardzo solidne, wizualnie swietnie wykonane domofony. Cechuje je rowniez bardzo niska awaryjnosc lub dokladiej jej calkowity brak.
Karol M.
Wymieniliśmy na klatce poprzedni domofon tej firmy, który działał już ze 20 lat na ten, bardzo polecam. Super elegancko.

30 lat temu wszystko wyglądało inaczej 🙂

 

Oprócz produkcji domofonów dla domków i bloków produkujemy również liczniki sztuk wykonanych dla firm produkcyjnych.

Elektroniczny licznik detali (sztuk wykonanych) zlicza cykle pracy ruchomych części maszyn. Posiada czytelny wyświetlacz LCD, dobrze widoczny nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Licznik jest dostępny również w wersji dla 3 zmian.

SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia dla Instalatorów, pracujemy na tych samych urządzeniach, z którymi będzie potem pracował Instalator. Nawet jeżeli nie możesz do nas przyjechać, a masz wątpliwości – zadzwoń, nasi technicy chętnie pomogą. Mamy doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i robimy to skutecznie.