1/4 milimetra to miara

Miara naszej tolerancji.

1/4 milimetra to to, co nas wyróżnia.

1/4 milimetra gwarantuje, że każda część będzie pasować idealnie

Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu. Na papierze milimetrowym. Z ołówkiem w ręku. Wszystkie algorytmy były dopracowane, każde „dopóki” i „jeżeli” miało swoje miejsce. Każda odległość między elementami została skrupulatnie wyliczona. Wtedy – na papierze.

Potem przyszedł czas domofonów cyfrowych i procesorów. W latach osiemdziesiątych byliśmy pierwsi na rynku.

Dziś wciąż ulepszamy i modernizujemy nasze produkty. Sprawniej i szybciej. Ale o dokładność dbamy tak samo.

Zależy nam na tym, bo wiemy, że domofon ma służyć przez lata. Nie tylko dziś i za rok. Chcemy, żeby był wizytówką każdego domu. Taką, którą mogą się pochwalić nie tylko Mieszkańcy ale i my.

Bo nie ma nic przyjemniejszego niż usłyszeć od Klienta: proszę mi coś zaproponować, mieliśmy Państwa domofon ponad 20 lat, pozostajemy przy Państwa firmie, bo sprzęt się sprawdził. Chcemy po prostu nowszy model.

Bezawaryjna klawiatura

Co mówią nasi Klienci?

 • Firma Radbit jest to najsolidniejsza firma z jaką się spotkałem. Bardzo dobry kontakt,wspaniałe doradztwo odnośnie wszelkiego typu spraw związanych z domofonami, niezawodne i bardzo dobre domofony. W razie jakichkolwiek problemów nawet pogwarancyjnych nigdy nie zostaniesz odprawiony z,, kwitkiem”” – jako niechciany klient, Same pozytywy. Więcej takich firm.

  Jacek W.

 • Każdy ma domofon. Nie każdy wie, że może mieć coś więcej niz biala plastikowa słuchawka.

  matkahrabiny

 • Jak dla mnie obsługa i doradztwo to jedna z najważniejszych rzeczy w transakcjach internetowych a te aspekty zostały tutaj spełnione na poziomie satysfakcjonującym.

  Piotr M.

 • Bardzo solidne, wizualnie swietnie wykonane domofony. Cechuje je rowniez bardzo niska awaryjnosc lub dokladiej jej calkowity brak.

  Marcin P.

 • Wymieniliśmy na klatce poprzedni domofon tej firmy, który działał już ze 20 lat na ten, bardzo polecam. Super elegancko.

  Karol M.

Zmieniamy się...

30 lat temu wszystko wyglądało inaczej 🙂

Czym jeszcze się zajmujemy?

Oprócz produkcji domofonów dla domków i bloków produkujemy również liczniki sztuk wykonanych dla firm produkcyjnych.

Elektroniczny licznik detali (sztuk wykonanych) zlicza cykle pracy ruchomych części maszyn. Posiada czytelny wyświetlacz LCD, dobrze widoczny nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Licznik jest dostępny również w wersji dla 3 zmian.

Licznik do prasy

Prowadzimy szkolenia dla Instalatorów, pracujemy na tych samych urządzeniach, z którymi będzie potem pracował Instalator. Nawet jeżeli nie możesz do nas przyjechać, a masz wątpliwości – zadzwoń, nasi technicy chętnie pomogą. Mamy doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i robimy to skutecznie.