Polski domofon, polska jakość

Domofony Radbit wykonane są z trwałego, anodowanego aluminium, zabezpieczone przed skutkami oddziaływania kapryśnej, polskiej pogody oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie domofony zaprojektowane i wyprodukowane są w całości w Polsce i wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Polska jakość to obudowa wykonana ze stopu aluminium – nie z cienkiej blaszki. Obudowa, która nigdy nie wygnie się i nie zmieni kształtu. Polska jakość to dopracowany projekt i elegancki design.

Najwyższa jakość – polska jakość

Nasze domofony wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Projektujemy i produkujemy je w Polsce. Wiemy, że domofon kupuje się na lata. Wiemy, że musi być niezawodny. Dlatego wszystkie nasze produkty są zabezpieczone przed działaniem deszczu i śniegu. Trzydzieści lat doświadczenia przekuwamy na doskonałą, polską jakość. Aluminium poddajemy procesowi anodowania, aby sprzęt jeszcze dłużej prezentował się nienagannie.

O produkcji i testach domofonów Radbit można przeczytać tutaj. Zapraszamy 🙂

Wiemy, że konserwacje każdego urządzenia są czasami konieczne. Dlatego oferujemy wszelkie części zamienne do naszych domofonów – jesteśmy ich producentem.

Jakość to nie tylko rodzaj materiałów użytych do produkcji. Jakość to również pomoc w wyborze i instalacji sprzętu. Jakość to również pomoc, na którą nasi Klienci mogą liczyć zawsze.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko wyroby wysokiej jakości ale również pomoc – przed i posprzedażną.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *