Oferta dla Spółdzielni i Wspólnot

Uzyskaj wycenę domofonów wielorodzinnych dla Spółdzielni i Wspólnot i dowiedz się, ile kosztuje modernizacja systemów domofonowych.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe opcje sprzętowe oraz cennik dla Spółdzielni Mieszkaniowych.

Napisz do nas maila, a prześlemy ci cennik i ofertę.

 

Domofony dla Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych

Domofony dla osiedli i bloków produkujemy w wersji cyfrowej i analogowej. Cyfrowy domofon jest świetnym rozwiązaniem, gdy Spółdzielnia / Wspólnota chce wymienić zarówno kasetę domofonową jak i unifony. Jest to zazwyczaj najlepszy wybór. Czasami jednak jest to niemożliwe – lokatorzy nie chcą zgodzić się na wymianę unifonów w mieszkaniach. W takich przypadkach proponujemy domofony cyfrowo-analogowe, które współpracują ze starymi unifonami, a jednocześnie umożliwiają otwieranie drzwi kodem.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci możliwe opcje, pomożemy określić warunki techniczne oraz dobrać odpowiedni sprzęt. Wiemy, że domofony do bloków muszą spełniać szczególne wymagania. Muszą być wytrzymałe i bezawaryjne, muszą do nich być dostępne wszystkie części zamienne. Wiemy to, bo od ponad 30 lat produkujemy domofony wielorodzinne do bloków. Z szyfratorem i czytnikiem. Z anodowanego aluminium. Z energooszczędnym podświetleniem LED i czytelnym wyświetlaczem.

Wiemy to, bo jesteśmy nie tylko producentem, ale również wymieniamy, konserwujemy, naprawiamy i montujemy domofony na dużych osiedlach.

Wiemy też, jak bardzo psujący się domofon może utrudnić życie mieszkańcom. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno lokatorzy jak i zarządcy budynków mogli o domofonach zapomnieć na wiele lat.