Domofon jednorodzinny z czytnikiem – montaż

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z montażu domofonu jednorodzinnego z czytnikiem. Domofon został zamontowany natynkowo.

Domofon ma niewielkie wymiary – szerokość pudełka to zaledwie 73 mm. Czytnik Dallas jest podświetlony – obsługa domofonu jest ułatwiona nawet w nocy przy słabym oświetleniu.

Otwieranie furtki odbywa się przez przyłożenie pastylki do czytnika.

Kaseta domofonowa jest połączona z unifonem czterema żyłami: masa, mikrofon, słuchawka, wywołanie. Istnieje możliwość podłączenia nawet 3 unifonów równolegle, tak, żeby dzwoniły równocześnie, jednak w tym przypadku nie było to potrzebne.

Ponieważ kaseta ma bardzo małe wymiary, do podłączenia przewodów została zastosowana specjalna puszka przyłączeniowa. Z domofonu jest wyprowadzony przewód z miękkimi żyłami zabezpieczony przed wyrwaniem. Wszelkie podłączenia realizuje się w puszce PPR20 według schematu poniżej:

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Drodzy Klienci! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników zdecydowaliśmy o wstrzymaniu produkcji na czas dwóch tygodni. Zamówienia będą przyjmowane jak zwykle, natomiast ich realizacja zostanie odłożona. Tymczasem, w tym trudnym okresie, zachęcamy do pozostania w domach. Dbajcie o siebie i innych. Zamknij

Drodzy Klienci!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników zdecydowaliśmy o wstrzymaniu produkcji na czas dwóch tygodni. Zamówienia będą przyjmowane jak zwykle, natomiast ich realizacja zostanie odłożona.

Tymczasem, w tym trudnym okresie, zachęcamy do pozostania w domach. Dbajcie o siebie i innych.