OFERTA

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją domofonów, bramofonów oraz systemów kontroli dostępu. Produkujemy również akcesoria do systemów domofonowych, takie jak zasilacze i unifony.

 

Na zamówienie produkujemy również piękne, mosiężne domofony w stylu retro. Płytę czołową domofonu ozdabiamy grawerem wykonanym według wskazówek Zamawiającego. Domofony retro świetnie wyglądają w zabudowie jednorodzinnej. Są również ozdobą kamienic.

 

Firmy produkcyjne zapraszamy do zapoznania z ofertą na licznik sztuk wykonanych – niezawodny i trwały.

 

Obsługujemy Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, usprawniamy i modernizujemy systemy domofonowe. Przy nietypowych potrzebach i instalacjach wykonujemy produkty na zamówienie: dostosowane wymiary ramki, kasety na podwójnej lub potrójnej ramce, kasety z dodatkowymi funkcjonalnościami.

 

Od wielu lat prowadzimy szkolenia i nawiązujemy współpracę z Instalatorami, sklepami i hurtowniami w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych.

 

Jako producent posiadamy wszystkie części zamienne do domofonów naszej produkcji, zarówno podzespoły, jak i całe moduły i części.