Domofon analogowy jednorodzinny Radbit Mini

Niewielki domofon analogowy jednorodzinny został skonstruowany tak, aby z łatwością zmieścił się nawet w wąskim słupku bramowym. Jego szerokość to tylko 89mm w wersji natynkowej, oraz 85mm w wersji podtynkowej. Produkowany jest w trzech wersjach: natynkowej oraz podtynkowej.

Domofon ma elegancki, nowoczesny kształt i jest dostępny w kilku kolorach – doskonale dopasuje się do istniejącego ogrodzenia lub elewacji. Szyld na nazwisko oraz przycisk wywołania są podświetlone energooszczędnymi diodami LED.

Domofony mini dostępne są tutaj.

Wykonany jest w całości z anodowanego aluminium, dzięki czemu konserwacja obudowy domofonu jest bezproblemowa, a panel zachowuje nienaganny wygląd przez lata. Również czoła przycisków wykonane są z anodowanego aluminium. Umieszczone w jednej płaszczyźnie z powierzchnią panelu są znacznie mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Domofon analogowy jednorodzinny Radbit Mini pozwala na nawiązanie łączności z unifonem zamontowanym w domu (rozmowa) i otworzenie furtki. Przycisk i szyld na nazwisko są dobrze widoczne nawet w nocy. Domofon został zabezpieczony przed zamakaniem za pomocą uszczelek i kanalików odwadniających. Materiał, z którego został wykonany gwarantuje, że jego czyszczenie będzie proste, oraz że zachowa piękny wygląd przez wiele lat.

Montaż domofonu jest prosty – jest to instalacja analogowa. Schemat dostępny jest tutaj.

Tagged , , ,

2 thoughts on “Domofon analogowy jednorodzinny Radbit Mini

  1. Bardzo bardzo fajnie wygląda 🙂

    1. Bardzo się cieszymy, że znajduje uznanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *