Domofon jednorodzinny – dwa wejścia, czytnik Dallas

Domofon jednorodzinny  z czytnikiem Dallas pozwala na wygodne otwieranie dwóch wejść (na przykład furtki i bramy) za pomocą pastylek dotykowych Dallas. Domofon jest pięknie wykonany i bardzo trwały. Produkowany jest w wersji natynkowej i podtynkowej. Współpracuje z dowolnymi unifonami analogowymi w systemie (3+1).

Domofon jednorodzinny z czytnikiem – jakość

Pudełko domofonu wykonane jest ze stopu aluminium, a następnie poanodowane. Grubość ścianki pudełka to aż 3mm. Nigdy nie odkształci się i nie wygnie.

Domofon jednorodzinny z czytnikiem – montaż

W kasetach tych zrezygnowano ze złącz śrubowych do których użytkownik bądź instalator podłącza przewody. Zamiast tego zastosowano specjalną puszkę przyłączeniową PPR20, w której znajdują się złącza śrubowe do podłączenia instalacji domofonowej. Z kasety wyprowadzony został przewód z kolorowymi, miękkimi żyłami, zabezpieczony przed wyrwaniem, który również wprowadza się do tej puszki przyłączeniowej.

puszka domofonowa przyłączeniowa
puszka domofonowa przyłączeniowa

 

Dzięki temu instalator lub użytkownik nie musi otwierać kasety, żeby dostać się do zacisków przyłączeniowych. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy montaż systemu domofonowego, bez konieczności ingerowania w elektronikę kasety. Wszystkie elementy regulacyjne dostępne są po odkręceniu płyty czołowej i wyjęciu zaślepki. Po dokonaniu regulacji , otwory przez które dokonywana jest regulacja (czułość mikrofonu, wzmocnienie wzmacniacza, głośność potwierdzeń, jasność podświetlenia, resetowanie pastylek) ponownie zaślepiane są sopcjalną zaślepką, dzięki czemu elektronika kaset zabezpieczona jest przed wilgocią.

Domofon Mini Dallas jest dostępny w wersji:

Tagged ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *