Komutator domofonowy

Rozszerzenie funkcjonalności domofonów

KOMUTATOR domofonowy pozwala na rozszerzenie podstawowej funkcjonalności domofonu – pozwala na podłączenie kilku domofonów w jednej instalacji. Umożliwia podłączenie 3 kaset do pracy równoległej. Dzięki temu w domkach posiadających więcej niż jedną bramę (furtkę) wejściową, przy każdej z bram można zamontować bramofon, z którego można dzwonić i rozmawiać z tymi samymi unifonami zamontowanymi w mieszkaniach.

Jeśli w unifonie wciśniemy przycisk otwierania elektrozaczepu, włączone zostanie zasilanie elektrozaczeputylko przy tej bramie, z której nastąpiło wywołanie. Rozmowę słychać tylko przy tym bramofonie, z którego dzwoniono. Bramofony przy poszczególnych bramach nie muszą być takie same. Otwieranie drzwi z szyfratora, pastylką „DALLAS” lub kartą UNIQUE odbywa się niezależnie od prowadzonej rozmowy.

Montaż

Po włożeniu zworek JP1, JP2 i JP3 komutator pozwala na podłączenie do wspólnej instalacji dwóch lub trzech bramofonów cyfrowych BRC, dwóch lub trzech kaset KEC-4LCD.

Komutator może być wyposażony w wersję oprogramowania procesora pozwalającą na połączenie ze sobą dwóch komutatorów, dzięki czemu układ połączonych komutatorów może obsługiwać sześć różnych bram, podłączonych do tej samej instalacji domofonowej.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *