Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem EX

Cyfrowe domofony wielorodzinne z szyfratorem w nowym, eleganckim wydaniu – wykonane z anodowanego aluminium i podświetlone energooszczędnymi diodami LED – są piękną wizytówką każdego domu.

Kasety produkujemy w wersji natynkowej i podtynkowej. Mają niewielkie wymiary, więc z łatwością zmieszczą się nawet w wąskich słupkach bramowych.

Domofon wielorodzinne z szyfratorem są wyposażone w klawiaturę w nowym, pionowym układzie 2×6. Klawiatura ma czytelne, podświetlone numery klawiszy rozmieszczone obok przycisków. Do domofonu można wpisać 254 kody użytkowników oraz 1 kod administratora.

Pudełko domofonu jest wykonane ze stopu aluminium, dzięki czemu nigdy nie zmieni kształtu. Pudełko jest anodowane, co nadaje mu elegancki wygląd i znacznie ułatwia konserwację. Domofon będzie wspaniale się prezentował przez lata.

Cyfrowe domofony wielorodzinne z szyfratorem – możliwości

Domofon posiada możliwość sterowania bramą wjazdową. Czas otwarcia drzwi głównych (na przykład furtki) standardowo wynosi 5 sekund, czas otwarcia drugiego wejścia (na przykład bramy wjazdowej) jest standardowo ustawiony na 1 sekundę. Na życzenie Klienta czas ten możemy zmienić (przed zakupem).

Istnieje możliwość podłączenia przycisku wyjścia lub klawiatury szyfrowej do wychodzenia z terenu posesji.

Dzięki możliwości sterowania jasnością świecenia domofonu można ją dostosować do wymagań lokatorów. Oddzielnie regulowana jest jasność świecenia klawiatury, cyfr oraz – jeśli będzie podłączona – dodatkowej klawiatury do wychodzenia.

Domofony EX posiadają okienko z diodami LED sygnalizujące stan domofonu. Ułatwia to obsługę osobom niesłyszącym – otwarcie drzwi jest sygnalizowanie odpowiednim kolorem diody.

Domofony wielorodzinne z szyfratorem – montaż

W tej kasecie domofonowej nie ma złącz śrubowych – zamiast tego zastosowano puszkę przyłączeniową PPR20, w której znajdują się złącza śrubowe do podłączenia instalacji domofonowej. Z kasety wyprowadzony został przewód z kolorowymi, miękkimi żyłami, zabezpieczony przed wyrwaniem, który również wprowadza się do tej puszki przyłączeniowej. Dzięki temu instalator lub użytkownik, nie musi otwierać kasety, żeby dostać się do zacisków przyłączeniowych. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy montaż systemu domofonowego, bez konieczności ingerowania w elektronikę kasety. Wszystkie elementy regulacyjne dostępne są po odkręceniu płyty czołowej i wyjęciu zaślepek. Puszki dostępne są w wersji podtynkowej i natynkowej.

puszka domofonowa przyłączeniowa
puszka domofonowa przyłączeniowa
Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *