Domofon analogowy dwurodzinny Mini

Domofon analogowy dwurodzinny Mini zdecydowanie wyróżnia się starannością wykonania oraz jakością materiałów użytych w produkcji. Ma piękną, nowoczesną linię i wyróżniający się design. Stanowi piękną wizytówkę domu.

 

The gallery was not found!

Domofon analogowy dwurodzinny Mini zapewnia podstawowy poziom bezpieczeństwa. Umożliwia rozmowę pomiędzy furtką a domem oraz otworzenie furtki przyciskiem unifonu.

Jakość

Obudowa domofonu wykonana jest z jednego kawałka aluminium poddanego procesowi anodowania. Dzięki temu pudełko domofonu zawsze zachowa swój kształt. Dodatkowo wszystkie aluminiowe elementy domofonu (płyta czołowa, przyciski, pudełko) są poanodowane – mają naturalny, matowy wygląd. Domofon jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Elektronika domofonu jest zamknięta w module, uszczelniona oraz posiada kanały odwadniające. Domofon analogowy dwurodzinny Radbit Mini w standardzie nie posiada modułu interkomu, ale jest przystosowany do współpracy z modułem interkomu.

Kasety produkujemy w wersji podtynkowej i natynkowej. Przyciski wywołania mają znaczek dzwonka. Są podświetlone, dlatego obsługa domofonu w nocy nie sprawia żadnego problemu. Można wybrać jeden z pięciu kolorów podświetlenia – biały, bursztynowy, niebieski, zielony lub czerwony. Podświetlenie jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED. Jasność świecenia jest regulowana.

Ze względu na niewielkie wymiary domofon analogowy dwurodzinny Mini mieści się nawet w wąskim słupku bramowym. Głębokość domofonu natynkowego łącznie z daszkiem to 3 cm, głębokość domofonu podtynkowego to jedynie 2 cm. Domofon współpracuje ze zwykłymi unifonami analogowymi. Unifony te mają dwa przyciski, co pozwala na zastosowanie modułu interkomu.

Do domofonów linii Mini można podłączyć przycisk wyjścia. Przycisk taki pozwala na swobodne wyjście z posesji bez użycia klucza, nawet jeżeli po obu stronach furtki jest gałkoklamka. Jednak inaczej niż w domofonach linii Novum i Modern, wyposażonych we własny procesor, tu elektrozaczep zwalniany jest jedynie na tyle czasu, ile trzymamy wciśnięty przycisk wyjścia.

Więcej o tym, jak wybrać domofon do domku można przeczytać tutaj.

Schemat podłączenia domofonu analogowego dwurodzinnego.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *