Domofon jednorodzinny z szyfratorem lub czytnikiem NOVUM

Piękny design i niezwykła trwałość

Linia domofonów jednorodzinnych NOVUM to propozycja dla wymagających Klientów – domofon jest w całości wykonany z niebywale trwałego, anodowanego aluminium. Wspaniała forma sprawia, że jest on niezwykłą wizytówką domu. W zależności od potrzeb Klienta – może być wyposażony w zamek szyfrowy lub czytnik kluczy elektronicznych Dallas. Domofon jednorodzinny Novum współpracuje z unifonami analogowymi działającymi w systemie (3+1). Do domofonu można podłączyć równolegle 4 unifony bez straty jakości dźwięku – będą dzwoniły jednocześnie.

W sprzedaży posiadamy również domofony Novum w wersji z UNIFONEM GŁOŚNOMÓWIĄCYM. Unifon jest elegancki, łatwy w obsłudze i charakteryzuje się bardzo dobrą jakością dźwięku.

Zestaw z unifonem głośnomówiącym dostępny jest tutaj:

Domofon głośnomówiący z szyfratorem
Domofon głośnomówiący z szyfratorem

 

Domofon jednorodzinny Novum posiada złącze do podłączenia przycisku zwiernego, wykorzystywanego do zwalniania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji (EXIT BUTTON). Do podłączenia przycisku wystarczy zwykły przewód teletechniczny, sygnałowy. Przewód powinien być poprowadzony od płytki elektroniki domofonu do przycisku dzwonkowego.

Przycisk wyjścia EXIT BUTTON
Przycisk wyjścia EXIT BUTTON

 

Funkcjonalność domofonu może zostać rozszerzona dzięki zastosowaniu modułu interkomu lub komutatora.

Obudowa domofonu jest wykonana z jednego kawałka aluminium, który nie będzie się odkształcał ani wyginał. Moduł wewnętrzny jest zabezpieczony uszczelkami i kanalikami odwadniającymi. Czoła przycisków są również wykonane z anodowanego aluminium.

Domofon posiada również diodową sygnalizację stanu elektrozaczepu, dzięki czemu obsługa urządzenia przez osoby niesłyszące jest znacznie ułatwiona.

Podświetlenie jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED, a jasność świecenia jest regulowana.

Wszystkie elementy domofonu są doskonale spasowane i zabezpieczone przed wilgocią. Specjalne kanaliki odwadniające i uszczelki chronią domofon przed deszczem i śniegiem. Domofon wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, a elektronika umieszczona w solidnej obudowie z grubego, anodowanego aluminium.

Domofon jednorodzinny z szyfratorem – Novum BZ-1P GD36

Domofon posiada podświetlaną klawiaturę, która pełni rolę zamka szyfrowego. Do pamięci domofonu można wprowadzić 254 kody użytkowników i jeden kod administratora. Podświetlenie umożliwia wygodne korzystanie z szyfratora nawet w nocy. Domofon posiada zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów. Domofon jest produkowany również w wersji sterującej furtką i bramą.

Klawiatura domofonu jest mechaniczna, a kształty cyfr są delikatnie wyczuwalne pod palcami, dzięki czemu obsługa domofonu przez osoby niewidome lub niedowidzące jest znacznie ułatwiona.

Domofon jednorodzinny z czytnikiem Dallas – Novum BD-1P GD36

Do pamięci domofonu można wprowadzić 84 klucze Dallas. Przyłożenie klucza do czytnika otwiera drzwi. Czytnik jest podświetlony i dobrze widoczny nawet w nocy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli nie chcemy zapamiętywać kodu. Domofon posiada dwa przyciski funkcyjne, które pozwalają na sterowanie furtką i bramą.

Domofon jest przeznaczony do montażu natynkowego.

 

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *