Domofon z szyfratorem jest urządzeniem, które może znacznie ułatwić życie domownikom. Wpływa na komfort użytkowania, ponieważ nie musimy już szukać kluczy do furtki (wystarczy wpisać kod) oraz na bezpieczeństwo naszego domu – domofony produkowane przez nas posiadają zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów. Oznacza to, że żadna osoba niepowołana nie odgadnie kodu przez wpisywanie kolejnych kombinacji cyfr, ponieważ po 3 nieudanych próbach domofon zostanie zablokowany na 35 sekund.

Produkujemy domofony z zamkiem szyfrowym w wielu wersjach – natynkowe i podtynkowe, z obsługą tylko furtki lub furtki i bramy.

Wszystkie domofony z szyfratorem możesz obejrzeć w sklepie.

[maxbutton id=”1″ text=”domofony z szyfratorem” url=”https://sklep.radbit.pl/kategoria-produktu/domofony/?filter_kontrola-dostepu=szyfrator&utm_source=radbit_main&utm_medium=btn&utm_campaign=rmain”]

 

The gallery was not found!

Poniżej prezentujemy główne linie domofonów. O tym, jaki domofon z szyfratorem wybrać możesz przeczytać tutaj. Zapraszamy.

Domofony jednorodzinne z szyfratorem linia NOVUM

Domofony tej linii produkujemy w wersji natynkowej i podtynkowej. To, co je wyróżnia to obudowa – wykonana ze stopu bardzo trwałego aluminium, poddana procesowi anodowania. W obecnej wersji domofony zostały wyposażone w potencjometr regulujący jasność świecenia klawiatury. Standardową funkcjonalnością jest blokada przeszukiwania kodów przez osoby nieupoważnione oraz funkcja Exit Button. Domofon posiada uszczelki i kanaliki odwadniające, zapobiegające zamakaniu. Domofon NOVUM BZ GD36 współpracuje z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Domofon ma możliwość sterowania dwoma wejściami – furtką i bramą.

[maxbutton id=”1″ text=”Linia Novum” url=”https://sklep.radbit.pl/kategoria-produktu/domofony/?filter_kontrola-dostepu=szyfrator&utm_source=radbit_main&utm_medium=btn&utm_campaign=rmain”]

 

The gallery was not found!

Domofony jednorodzinne z szyfratorem linia MINI

Linia domofonów z szyfratorem Mini to niewielkie domofony, produkowane w wersji natynkowej i podtynkowej. Podobnie jak domofony NOVUM posiadają solidną, aluminiową obudowę anodowaną na kolor naturalny lub czarny. W odróżnieniu od linii Novum i Modern, współpracują z unifonami cyfrowymi. Tutaj połączenie jest trzyżyłowe, a kolejne unifony są podłączane równolegle. Domofon może współpracować z 254 lokalami.

Domofon posiada regulację jasności świecenia, funkcję Exit Button oraz blokadę przeszukiwania kodów. Może również sterować dwoma wejściami – furtką i bramą.

[maxbutton id=”1″ text=”Linia Mini” url=”https://sklep.radbit.pl/tag-produktu/mini/?filter_kontrola-dostepu=szyfrator&utm_source=radbit_main&utm_medium=btn&utm_campaign=rmain”]

 

The gallery was not found!

Domofony jednorodzinne z szyfratorem linia MODERN

Domofony jednorodzinne z zamkiem szyfrowym Modern są dostępne w kilku wersjach. Pozwalają na otworzenie drzwi czterocyfrowym kodem, posiadają jeden podświetlany przycisk wywoławczy wraz z szyldem na nazwiska oraz podświetlaną klawiaturę. Wykonane są z najlepszych materiałów i wyprodukowane w Polsce.

Kompatybilność

Domofony jednorodzinne (bramofony) współpracują z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Domofony jednorodzinne Radbit współpracują z komutatorem. Pozwala to na stworzenie bardziej skomplikowanego systemu domofonowego obsługującego do 6 wejść.

Otwieranie drzwi

W pamięci można zapisać 254 hasła użytkownika i jedno hasło administratora. Hasło administratora pozwala na wykonywanie wszelkich czynności związanych z programowaniem bramofonu.

Bramofon posiada specjalne złącze do którego można podłączyć wewnętrzny przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji.

Rozszerzenie funkcjonalności

Do domofonu można podłączyć więcej niż jedną słuchawkę (unifon). Będą wtedy dzwoniły jednocześnie. Funkcjonalność ta przydaje się w rozległych lub piętowych domach.

Schemat podłączenia domofonu

Zobacz zestaw domofonowy jednorodzinny z dwoma słuchawkami w sklepie.

Domofony jednorodzinne BRA-1K MOD

Domofon jednorodzinny posiada 1 przycisk wywoławczy wraz z podświetlanym szyldzikiem, metalową klawiaturę z podświetlanymi obwódkami klawiszy, podświetloną płytę czołową. W kasecie znajdują się 4 diody LED sygnalizujące

  • stan aktywności
  • otwarcie zamka
  • użycie przycisku
  • stan programowania

Zobacz domofon jednorodzinny z szyfratorem w sklepie

Domofony jednorodzinne BRA-1KW MOD

Domofon jednorodzinny BRA-1KW dodatkowo posiada dwuliniowy wyświetlacz LCD. Wyświetlacz bardzo ułatwia obsługę zarówno mieszkańcom jak i instalatorowi. Pojawiają się na nim informacje, w jakim stanie znajduje się urządzenie (programowanie, otwieranie hasłem, blokada bezpieczeństwa itd.). Gdy lokator naciśnie przycisk otwierania – na wyświetlaczu pojawi się napis “Otwarte zapraszam”. Ponad to wyświetlacz spełnia rolę reklamy, pozwalając na zapisanie nieusuwalnego komunikatu 2×16 znaków.

Na wyświetlacz wprogramowujemy również komunikat wybrany przez Klienta – 2 linie po 16 znaków.

Zielona 169A 
   Wroclaw
Studio urody
   DAYSPA
 Ania i Jarek 
    Witamy

 Zobacz domofon jednorodzinny z szyfratorem w sklepie

Domofony jednorodzinne BRA-1KW DP MOD

Bramofony te oprócz wyświetlacza LCD posiadają dodatkowy przekaźnik, którego zestyk zwierny izolowany jest od pozostałej części elektroniki. To rozwiązanie pozwala na sterowanie dwoma elektrozaczepami (lub elektrozaczepem i dowolnym innym urządzeniem).

Otwieranie drzwi odbywa się przez wybranie czterocyfrowego kodu z klawiatury domofonu. Po wybraniu kodu, na wyświetlaczu wyświetli się pytanie, który elektrozaczep otworzyć: zamek 1 czy zamek 2. Wciskając 1 otworzymy elektrozaczep nr 1, wciskając 2 otworzymy elektrozaczep nr 2. Uprawnienia do otwierania elektrozaczepów nadawane są przez administratora w czasie programowania kasety. Administrator w zależności od potrzeb może nadać poszczególnym użytkownikom uprawnienia do otwierania tylko elektrozaczepu nr 1, tylko elektrozaczepu nr 2, lub do obu elektrozaczepów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *