Domofony jednorodzinne z zamkiem szyfrowym MODERN

Domofon z szyfratorem jest urządzeniem, które może znacznie ułatwić życie domownikom. Wpływa na komfort użytkowania, ponieważ nie musimy już szukać kluczy do furtki (wystarczy wpisać kod) oraz na bezpieczeństwo naszego domu – domofony produkowane przez nas posiadają zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów. Oznacza to, że żadna osoba niepowołana nie odgadnie kodu przez wpisywanie kolejnych kombinacji cyfr, ponieważ po 3 nieudanych próbach domofon zostanie zablokowany na 35 sekund.

Produkujemy domofony z zamkiem szyfrowym w wielu wersjach – natynkowe i podtynkowe, z obsługą tylko furtki lub furtki i bramy.

Wszystkie domofony z szyfratorem możesz obejrzeć w sklepie.

domofony z szyfratorem

 

The gallery was not found!

Poniżej prezentujemy główne linie domofonów. O tym, jaki domofon z szyfratorem wybrać możesz przeczytać tutaj. Zapraszamy.

Domofony jednorodzinne z szyfratorem linia NOVUM

Domofony tej linii produkujemy w wersji natynkowej i podtynkowej. To, co je wyróżnia to obudowa – wykonana ze stopu bardzo trwałego aluminium, poddana procesowi anodowania. W obecnej wersji domofony zostały wyposażone w potencjometr regulujący jasność świecenia klawiatury. Standardową funkcjonalnością jest blokada przeszukiwania kodów przez osoby nieupoważnione oraz funkcja Exit Button. Domofon posiada uszczelki i kanaliki odwadniające, zapobiegające zamakaniu. Domofon NOVUM BZ GD36 współpracuje z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Domofon ma możliwość sterowania dwoma wejściami – furtką i bramą.

Linia Novum

 

The gallery was not found!

Domofony jednorodzinne z szyfratorem linia MINI

Linia domofonów z szyfratorem Mini to niewielkie domofony, produkowane w wersji natynkowej i podtynkowej. Podobnie jak domofony NOVUM posiadają solidną, aluminiową obudowę anodowaną na kolor naturalny lub czarny. W odróżnieniu od linii Novum i Modern, współpracują z unifonami cyfrowymi. Tutaj połączenie jest trzyżyłowe, a kolejne unifony są podłączane równolegle. Domofon może współpracować z 254 lokalami.

Domofon posiada regulację jasności świecenia, funkcję Exit Button oraz blokadę przeszukiwania kodów. Może również sterować dwoma wejściami – furtką i bramą.

Linia Mini

 

The gallery was not found!

Domofony jednorodzinne z szyfratorem linia MODERN

Domofony jednorodzinne z zamkiem szyfrowym Modern są dostępne w kilku wersjach. Pozwalają na otworzenie drzwi czterocyfrowym kodem, posiadają jeden podświetlany przycisk wywoławczy wraz z szyldem na nazwiska oraz podświetlaną klawiaturę. Wykonane są z najlepszych materiałów i wyprodukowane w Polsce.

Kompatybilność

Domofony jednorodzinne (bramofony) współpracują z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Domofony jednorodzinne Radbit współpracują z komutatorem. Pozwala to na stworzenie bardziej skomplikowanego systemu domofonowego obsługującego do 6 wejść.

The gallery was not found!

Otwieranie drzwi

W pamięci można zapisać 254 hasła użytkownika i jedno hasło administratora. Hasło administratora pozwala na wykonywanie wszelkich czynności związanych z programowaniem bramofonu.

Bramofon posiada specjalne złącze do którego można podłączyć wewnętrzny przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji.

Rozszerzenie funkcjonalności

Do domofonu można podłączyć więcej niż jedną słuchawkę (unifon). Będą wtedy dzwoniły jednocześnie. Funkcjonalność ta przydaje się w rozległych lub piętowych domach.

Schemat podłączenia domofonu

Zobacz zestaw domofonowy jednorodzinny z dwoma słuchawkami w sklepie.

Domofony jednorodzinne BRA-1K MOD

Domofon jednorodzinny posiada 1 przycisk wywoławczy wraz z podświetlanym szyldzikiem, metalową klawiaturę z podświetlanymi obwódkami klawiszy, podświetloną płytę czołową. W kasecie znajdują się 4 diody LED sygnalizujące

  • stan aktywności
  • otwarcie zamka
  • użycie przycisku
  • stan programowania

Zobacz domofon jednorodzinny z szyfratorem w sklepie

Domofony jednorodzinne BRA-1KW MOD

Domofon jednorodzinny BRA-1KW dodatkowo posiada dwuliniowy wyświetlacz LCD. Wyświetlacz bardzo ułatwia obsługę zarówno mieszkańcom jak i instalatorowi. Pojawiają się na nim informacje, w jakim stanie znajduje się urządzenie (programowanie, otwieranie hasłem, blokada bezpieczeństwa itd.). Gdy lokator naciśnie przycisk otwierania – na wyświetlaczu pojawi się napis “Otwarte zapraszam”. Ponad to wyświetlacz spełnia rolę reklamy, pozwalając na zapisanie nieusuwalnego komunikatu 2×16 znaków.

Na wyświetlacz wprogramowujemy również komunikat wybrany przez Klienta – 2 linie po 16 znaków.

Zielona 169A 
   Wroclaw
Studio urody
   DAYSPA
 Ania i Jarek 
    Witamy

 Zobacz domofon jednorodzinny z szyfratorem w sklepie

Domofony jednorodzinne BRA-1KW DP MOD

Bramofony te oprócz wyświetlacza LCD posiadają dodatkowy przekaźnik, którego zestyk zwierny izolowany jest od pozostałej części elektroniki. To rozwiązanie pozwala na sterowanie dwoma elektrozaczepami (lub elektrozaczepem i dowolnym innym urządzeniem).

Otwieranie drzwi odbywa się przez wybranie czterocyfrowego kodu z klawiatury domofonu. Po wybraniu kodu, na wyświetlaczu wyświetli się pytanie, który elektrozaczep otworzyć: zamek 1 czy zamek 2. Wciskając 1 otworzymy elektrozaczep nr 1, wciskając 2 otworzymy elektrozaczep nr 2. Uprawnienia do otwierania elektrozaczepów nadawane są przez administratora w czasie programowania kasety. Administrator w zależności od potrzeb może nadać poszczególnym użytkownikom uprawnienia do otwierania tylko elektrozaczepu nr 1, tylko elektrozaczepu nr 2, lub do obu elektrozaczepów.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *