Kontrola dostępu – zamek szyfrowy MINI

Kontrola dostępu poprzez zamek szyfrowy jest bardzo wygodną metodą ograniczenia dostępu osobom niepowołanym do stref wrażliwych. Wejście do pomieszczenia o ograniczonym dostępie jest umożliwione po podaniu prawidłowego, czterocyfrowego kodu. Za pomocą kodu administratora można zmieniać i nadpisywać kody już wprowadzone, np. przy zmianie osoby upoważnionej do wstępu.

Sterownik kontroli dostępu MINI produkujemy w wersji natynkowej oraz podtynkowej.

Kontrola dostępu – zamek szyfrowy jest podświetlona energooszczędnymi diodami LED i widoczna nawet w miejscach słabo oświetlonych. Niewielkie rozmiary zamka pozwalają wpasować go nawet w ograniczoną przestrzeń. Pudełko sterownika jest wykonane z solidnego, anodowanego aluminium o grubości aż 3mm, dzięki czemu urządzenie jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Drzwi otwiera się za pomocą czterocyfrowego kodu. W urządzeniu można zapisać 254 takie kody. Zmiany kodu dokonuje się za pomocą hasła administratora.

The gallery was not found!

Sterowniki kontroli dostępu pozwalają na ograniczenie dostępu do stref szczególnie wrażliwych. Zamek szyfrowy ZS MINI ma niewielkie rozmiary, można go więc zamontować nawet tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Kontrola dostępu – jakość

Płyta czołowa wykonana z trwałego, anodowanego aluminium ma grubość 2 mm, co sprawia, że zamek szyfrowy jest mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne i niemalże licuje się z powierzchnią montażu.

Zamek szyfrowy jest podświetlony energooszczędnymi diodami LED o długim okresie eksploatacji. Dzięki temu urządzenie jest widoczne nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Bezproblemowo można obsługiwać je nawet w nocy.

Zastosowanie do produkcji materiałów najlepszej jakości oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że sterownik kontroli dostępu działa bezawaryjnie przez wiele lat.

W szyfratorze można zaprogramować 254 kody. Można je w każdym momencie zmienić za pomocą kodu administracyjnego.

Całość elektroniki zamknięta jest w obudowie o grubości ścianki aż 3mm, wykonanej z anodowanego aluminium.

Tagged , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *