Kontrola dostępu

Sterowniki kontroli dostępu to proste i skuteczne rozwiązanie pozwalające na ograniczenie dostępu do stref wrażliwych osobom niepowołanym. Kontrola dostępu Radbit to urządzenia z zamkiem szyfrowym, czytnikiem pastylek oraz czytnikiem kart. Wszystkie są eleganckie i trwałe. Wszystkie wyprodukowane w całości w Polsce.
The gallery was not found!

Kontrola dostępu – zamek szyfrowy, klucze elektroniczne lub karty zbliżeniowe mogą zastąpić zwykłe klucze. Kasety kontroli dostępu z zamkiem szyfrowym produkowane są w linii MODERN i MINI. Pięknie podświetlone – są widoczne nawet w miejscach o słabym natężeniu światła.

Produkujemy 4 rodzaje sterowników kontroli dostępu:

  1. Zamki szyfrowe ZS – otwieranie drzwi jednym z 254 kodów, stan urządzenia jest sygnalizowany odpowiednim kolorem diody lub komunikatem na wyświetlaczu LCD
  2. Zamki na karty zbliżeniowe UNIQUE ZU / ZUW – otwieranie drzwi kartą zbliżeniową. Okienko czytnika jest podświetlone, można w nim umieścić dowolną informację.
  3. Zamki na pastylki DALLAS ZD / ZDW – otwieranie drzwi pastylką dotykową Dallas.
  4. Zamki szyfrowe ZS Mini podtynkowe – otwieranie drzwi kodem
  5. Zamki szyfrowe ZS Mini natynkowe – otwieranie drzi kodem

Kontrola dostępu Mini to niewielkie urządzenia, które można zamontować nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Elektronika jest zamknięta w solidnej obudowie z anodowanego aluminium.

Tagged ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *