Tablice adresowe na budynki, numer na dom, piktogramy

Eleganckie i doskonale widoczne tablice podświetlane według indywidualnych projektów. Wykonane z anodowanego aluminium są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Numer na dom może być wykonany w wersji z podświetleniem lub bez.

Numer na dom podświetlony

Numer domu i nazwa ulicy wyfrezowane są w płycie z pleksi, która przykryta jest płytą czołową, wykonaną z anodowanej blachy aluminiowej grubości 2 mm. W płycie aluminowej wyfrezowane są również numer i nazwa ulicy tak, że po złożeniu całość tworzy gładką, równą powierzchnię. Tablica jest bardzo dobrze widoczna zarówno w dzień jak i w nocy.

The gallery was not found!

Energooszczędne podświetlenie LED

Numer i napisy są podświetlone diodami LED umieszczonymi w specjalnych kanałach oświetlających.  Diody podświetlające są włączone na stałe. Każda z diód ma własny rezystor ograniczający prąd w związku z tym uszkodzenie jednej nie powoduje wyłączenia żadnej innej diody. Całkowity pobór mocy nie przekracza 2W, więc koszt eksploatacji jest znikomy w porównaniu ze zużyciem energii w przeciętnym domu.

Tablica wymaga zasilania z napięcia 5V DC. Do każdej tablicy dołączamy zasilacz gratis.

Wymiary

Wymiary numeru zależą od długości nazwy ulicy.
Standardowe wymiary: 330mm x 450mm
Grubość tablicy z numerem i nazwą ulicy wynosi 10mm.

Istnieje możliwość wykonania tablicy o innych wymiarach.

Numer na dom – bez podświetlenia

Numer na dom bez podświetlenia jest wykonany z anodowanej płyty aluminiowej, na której jest wykonany zamówiony przez Klienta grawer. Grawer nie jest wypełniany żadnym kolorem. Na życzenie, numer możemy wykonać z płyty mosiężnej. Tablica adresowa wykonana z mosiądzu jest niezwykle elegancka i posiada niepowtarzalny urok – mosiądz nabiera indywidualnego charakteru z upływem lat. Może być wykonana w orientacji pionowej lub poziomej, lub mieć inny kształt niż standardowy prostokąt.

Realizacja zamówień

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 do 7 dni od zaakceptowania projektu i wpłacenia zaliczki. Po złożeniu zapytania, w którym podana zostanie nazwa ulicy i numer domu, wykonujemy projekt i przesyłamy rysunek do akceptacji, wraz z wymiarami i ceną wykonania. Wykonanie projektu rozpoczynamy po wpłaceniu 30 zł na nasze konto. Kwota ta jest odliczana od ceny tablicy przy złożeniu zamówienia. Wykonanie rozpoczynamy po wpłaceniu zaliczki w wysokości 50% ceny na nasze konto. Ta forma realizacji zamówień wynika ze specyfiki produktu. Każda tablica jest inna i jeśli nie zostanie przez zamawiającego odebrana – jest towarem niezbywalnym.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *