Montaż domofonu

Montaż domofonu Radbit jest prostym zadaniem – konstrukcja domofonu jest opracowana tak, aby jego montaż nie sprawiał problemu nawet początkującym użytkownikom. Jeśli w trakcie montażu pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt – chętnie pomożemy. Zawsze zalecamy, aby pierwsze podłączenie domofonu i jego sprawdzenie odbywało się w warunkach warsztatowych, na tzw. stole. Dopiero po połączeniu i sprawdzeniu wszystkich urządzeń przystępujemy do montażu na zewnątrz.

Montaż domofonu MODERN i SOLID:

Cała elektronika znajduje się na jednej płytce, a wszystkimi funkcjami zarządza mikroprocesor. Montaż kasety domofonowej odbywa się bez użycia lutownicy. Połączenia klawiatury, wyświetlacza, głośnika i mikrofonu z płytką elektroniki wykonane zostały za pomocą tasiemek ze złączami wielostykowymi BH i WF, natomiast linie wyjściowe, zasilanie i elektrozaczep dołączane są za pomocą złącz śrubowych ARK.

Płyta czołowa domofonu przytwierdzana jest przy pomocy nitów ze zrywanym łbem, a całe urządzenie osadzone jest na pudełku z udaroodpornego tworzywa sztucznego.

Montaż domofonu NOVUM i MINI:

Kompletna elektronika domofonu jest umieszczona w specjalnym, zamkniętym module. Przewody podłącza się do zacisków śrubowych modułu.

Płyta czołowa domofonów jest przykręcana, a całe urządzenie jest osadzone w pudełku z anodowanego aluminium o grubości 3mm.

Pełne instrukcje montażu i obsługi można pobrać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *